Zkušenostní centrum

Zkušenostní centrum

Navštivte naše Zkušenostní centrum a objevte svět udržitelného pěstování

Zajímáte-li se o udržitelné pěstování, biologickou ochranu rostlin a přirozené opylování, navštivte Zkušenostní centrum společnosti Koppert, kde se můžete vydat na interaktivní cestu úžasným světem udržitelného pěstování.

Sledujte náš výzkum a vývoj a náš výrobní proces a objevte, jaký význam mají nepatrné organismy, například draví roztoči a užitečné houby, pro mezinárodní zemědělství a zahradnictví. Nahlédněte do čmeláčího úlu a sledujte tyto neúnavné dříče, jak dělají to, co umí nejlíp. Věděli jste, že zrak čmeláků se značně liší od zraku lidí a že tento rozdíl využíváme k tomu, abychom našim klientům nabídli co nejúčinnější řešení v oblasti opylování?

Podívejte se, poslechněte si a objevujte sami. Navštivte naše zbrusu nové Zkušenostní centrum, které najdete v naší centrále na adrese Veilingweg 14 ve městě Berkel en Rodenrijs v Nizozemsku.

Praktické informace
Naše Zkušenostní centrum se zaměřuje na cílové skupiny spojené se zemědělstvím a zahradnictvím.

Otevírací doba: všední dny (pondělí až pátek) od 9:00 do 17:00 hod. Prohlídka trvá průměrně 1,5 hodiny a je vhodná pro skupiny do 15 návštěvníků. V případě větší skupiny je možné program po konzultaci upravit.

Návštěvu Zkušenostního centra je nutné domluvit předem. Máte zájem? Vyplňte prosím žádost, kterou najdete dole.

Naše Experience Centre

Play