Práce ve společnosti Koppert

Všichni, kdo u nás pracují, se shodují v tom, že ve společnosti Koppert se na každého zaměstnance pohlíží jako na osobnost. V průběhu 50 let se naše společnost rozrostla tak, že se z ní stal mezinárodní podnik. Navzdory svému mezinárodnímu charakteru však zůstává rodinnou firmou, která klade důraz na spolupráci a ohleduplný přístup k lidem a životnímu prostředí. Společnost se velmi rychle rozvíjí, a proto se snažíme získat spolupracovníky, kteří se budou podílet na jejím dalším růstu. Kolegové zde mají velký prostor pro osobní přínos. Ve společnosti Koppert úzce spolupracujeme.

Zaměstnancům poskytujeme spoustu příležitostí k budování kariéry. Společnost Koppert je uznávaná jako poskytovatel školení v mnoha oborech. Vytvořila interní zásady kariérního rozvoje, což vám umožní budovat svou kariéru v rámci firmy. Nová volná místa přednostně obsazujeme interně. Společnost Koppert klade důraz na to, aby se její zaměstnanci neustále rozvíjeli, a pobízí je, aby využívali interní i externí školení a kurzy. Tyto příležitosti naši zaměstnanci využívají opravdu dobře. Ve společnosti pracujete na své kariéře.

Volná místa

Nabízíme pracovní příležitosti v mnoha různých oborech a pro různou úroveň dosaženého vzdělání. Podívejte se na naše nabídky volných míst a zjistěte, zda je mezi nimi něco vhodného i pro vás.

Stáže

Společnost Koppert nabízí možnost rozvoje mladých talentů. Je uznávaným školitelem v takových oborech, jako technika, obchod, potravinářství, životní prostředí, marketing, kancelářské činnosti, logistika a laboratorní technika.

Máte zájem? Zašlete nám svůj motivační dopis společně s životopisem.