Horiver Disc

Typ:
Sticky trap with dry glue
Typ:
Kulaté lepivé lapáky
Kategorie produktu:
Monitoring
Horiver_Disc_1_gespiegeld.jpg

Použít pro

Použít pro

Na rozdíl od lapáků Horiver nebo Horiver Wet vám lepidlo na lapáku Horiver Disc nebude ulpívat na rukou. Lepidlo na tomto lapáku je pokryto papírem potaženým silikonem, který se před umístěním lapáku odstraní. Lepidlo na těchto lapácích obvykle není aktivní tak dlouho jako lepidlo na lapácích Horiver nebo Horiver Wet, protože se rychleji nasytí hmyzem nebo prachem a nečistotami.

Kdy používat Horiver Disc?

Horiver Disc používejte k monitorování a chytání dospělých mšic, třásnokřídlých a smutnic.

Jak to funguje

Jak to funguje

Jak Horiver Disc funguje?

Tyto lepivé lapáky jsou po obou stranách natřeny silným lepidlem, které zachycuje hmyz. Škůdci, kteří se na rostlinu šíří ze substrátu nebo ze vzduchu, se na past přichytí díky silnému lepidlu.

Návod k použití

Návod k použití

Aplikace produktu Horiver Disc

Návod k použití:

  • Odstraňte jeden nebo oba papíry potažené silikonem z lapáku.
  • Rozevřete kotouč a umístěte lapák na stonek rostliny.
  • Ujistěte se, že lapák překrývá většinu substrátu.
  • Zkontrolujte, že středový otvor kotouče dobře přiléhá ke stonku rostliny, aby hmyz nemohl na rostlinu prolézat po stonku.
  • Pokud je otvor příliš velký, můžete lapák složit do malého kužele a zajistit jej v tomto tvaru pomocí zavlažovacího kapátka.

Dávkování

Používejte jeden lapák Horiver Disc na jednu rostlinu.

Manipulace s produktem

Manipulace s produktem

Manipulace

Společnost Koppert B.V. nepřebírá odpovědnost za ztrátu kvality, pokud je produkt skladován déle, než doporučujeme, anebo za nesprávných podmínek.

Platí všeobecné podmínky společnosti Koppert (Koppert B.V. a/nebo jejích přidružených společností). Používejte pouze produkty, které jsou ve vaší zemi pro danou plodinu povolené. Ujistěte se o místních požadavcích ohledně registrace. Společnost Koppert nenese odpovědnost za neoprávněné použití. Společnost Koppert nenese odpovědnost za ztrátu kvality v případě, že je produkt skladován po delší než doporučenou dobu a/nebo za nesprávných podmínek.

Potřebujete pomoc?