Spidex Vital: váš vitální partner pro ochranu proti sviluškám

Spidex Vital: váš vitální partner pro ochranu proti sviluškám

Ještě větší vliv na ochranu před sviluškami!

Začalo to před více než 50 lety, když ve společnosti Koppert spatřil světlo světa Spidex (Phytoseiulus persimilis). Již od prvního dne byli tito draví roztoči hlavním prostředkem ochrany proti sviluškám. Postupem času se Spidex stal jedním z nejdůležitějších produktů pro naše pěstitele. Po dlouholetém výzkumu a vylaďování je Spidex nyní dodáván v novém složení, které má ještě větší vliv na ochranu před sviluškami: Spidex Vital

Spidex Vital: Your Vital partner in spider mite control

Play

Zrozen k boji

Draví roztoči Spidex Vital jsou zrozeni k boji proti sviluškám na vašich rostlinách. Zajišťují nejlepší ochranu na silně napadených místech, vyznačují se rychlejším růstem populace, lepší kapacitou kladení vajíček a důkazem predace. Poté, co dravý roztoč zkonzumuje několik svilušek, postupně získá svou charakteristickou červeno-oranžovou barvu.

Lepší ochrana na silně napadených místech
Lepší kapacita kladení vajíček
Důkaz predace
Phytoseiulus persimilis
Phytoseiulus persimilis

Lepší ochrana na silně napadených místech

Naše vylepšené složení dodává dravým roztočům více energie do začátku a zajišťuje, aby se jim lépe dařilo urazit danou vzdálenost. V lahvičce produktu Spidex Vital se nachází rozmanitější složení populace. To znamená, že po nasazení na silně napadená místa jsou dospělci následováni rostoucími nymfami a z přítomných vajíček Spidex se při zajištění vhodného zdroje potravy vylíhnou larvy. Kombinace těchto faktorů poskytuje lepší ochranu na silně napadených místech vašich plodin.

Lepší kapacita kladení vajíček

Jelikož mají roztoči Spidex Vital během přepravy neustálý přístup k potravě, mají samice Spidex Vital už dostatek energie na kladení svých vajíček. Díky tomu mohou začít klást vajíčka ihned po vypuštění, aniž by k tomu potřebovaly energii ze svilušek. Tím vzroste jejich populace na vašich plodinách.

Důkaz predace

Phytoseiulus persimilis se zbarví do červena poté, co sní svou kořist. Poté, co dravý roztoč zkonzumuje několik svilušek, postupně získá svou charakteristickou červeno-oranžovou barvu. Trvá to 1–2 dny. Po nasazení „bílého“ dravého roztoče Spidex Vital je tedy zpozorování červeného roztoče Spidex Vital jasným důkazem predace.

Často kladené otázky

Vše, co potřebujete vědět o produktu Spidex Vital, najdete zde. Tato stránka obsahuje seznam otázek a odpovědí týkajících se všeobecných informací o produktu Spidex Vital, jeho aplikace, složení a balení, manipulace a skladování a také problematiky právních předpisů.

Více informací o produktu Spidex Vital

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje
Potřebujete pomoc?